Ansys SCADE Vision

Ansys SCADE Vision urychluje a usnadňuje nalezení slabých míst strojového vidění, která mohou způsobit jeho selhání, a zároveň pomáhá při identifikaci příčin selhání.

ANSYS-Scade-Vision.png
ANSYS_SCADE_Vision.jpg

Ansys SCADE Vision

Ansys SCADE Vision lze použít kdekoliv, kde je potřeba ověřit funkčnost strojového vidění založeného na kamerách. Ansys SCADE Vision automaticky identifikujte slabá místa rychleji a levněji ve srovnání s ruční analýzou tím, že dokáže nalézt ve stovkách hodin video záznamů stovky situací, při kterých rozpoznávací systém může selhat. Velkou výhodou Ansys SCADE Vision je to, že není potřeba analyzované záznamy upravovat, vše probíhá automaticky. 

Využití Ansys SCADE Vision

Při běžném testování jsou během testovacích jízd zaznamenávána videa, ze kterých se následně ručně identifikují situace, při kterých může strojové vidění selhat. Při použití Ansys SCADE Vision jsou tyto situace nalezeny automaticky, bez nutnosti lidského zásahu. 

Po vyvinutí nové verze strojového vidění je nutné funkčnost softwaru otestovat na silnici. Ansys SCADE vision umožňuje před těmito testy provést simulace funkčnosti a robustnosti softwaru v otevřené smyčce. Dále je možné, v kombinaci s programy Ansys AVxcelerate, provést simulace v uzavřené smyčce ve virtuální realitě.

2021-01-scade-autonomous-car.jpeg 

Co můžete s ANSYS SCADE Vision získat?

  • Bezpečnější strojové vidění: Ansys SCADE Vision pomáhá identifikovat slabá místa systémů strojového vidění a je možné ho použít jako předstupeň k tradičním způsobům simulací a testování na silnicích.
  • Rychlejší vývoj: identifikujte mezní stavy rychleji a levněji ve srovnání s ruční analýzou. Ansys SCADE Vision dokáže nalézt ve stovkách hodin záznamů stovky situací, při kterých může rozpoznávací systém selhat. Uživatelé dosáhli až 30násobného zrychlení vývoje při odhalování mezních stavů v porovnání s manuální nebo poloautomatickou identifikací.

2021-02-scade-vision-app.jpeg

Kontaktujte našeho poradce
Ing. Petr Pichlík, Ph.D.
Ing. Petr Pichlík, Ph.D.
+420 601 391 139 pichlik@techsoft-eng.cz

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Dopravní a manipulační technika
Elektromobilita
Letecká technika
Stroje a výrobní zařízení

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.