Ansys SCADE Vision

Ansys SCADE Vision je určený k automatizovanému testování systémů založených na strojovém vidění. Cílem testování je rychlé nalezení případů, při kterých může strojové vidění selhat.

ANSYS-Scade-Vision.png
ANSYS_SCADE_Vision.jpg

Ansys SCADE Vision urychluje nalezení slabých míst vašeho strojového vidění, která mohou způsobit jeho selhání, a zároveň může pomoci při identifikaci příčin selhání.

Vývoj bezpečnějšího strojového vidění za kratší čas

Ansys SCADE Vision může být použit v libovolném průmyslovém odvětví, ve kterém je rozpoznávání ovlivněno nepředvídatelnými okolními vlivy, jako je například počasí. Velmi často se Ansys SCADE Vision používá v automobilové průmyslu pro ADAS. V tomto případě se při testování využívají videa získaná během testovacích jízd z reálných kamer, která může Ansys SCADE Vision upravit, tak aby ztížil jejich interpretaci systémem strojového vidění a ověřil jeho funkčnost i v nejobtížnějších podmínkách.

Při běžném testování jsou během testovacích jízd zaznamenávána videa, ze kterých se ručně identifikují mezní stavy, při kterých může software selhat. Při použití Ansys SCADE Vision jsou tyto stavy nalezeny automaticky bez nutnosti lidského zásahu. Po vyvinutí nové verze softwaru je nutné funkčnost softwaru otestovat na silnici. Ansys SCADE vision umožňuje před těmito testy provést simulace funkčnosti a robustnosti softwaru v otevřené smyčce. Dále je možné, v kombinaci s dalšími programy Ansys, provést simulace v uzavřené smyčce ve virtuální realitě.

Co můžete s ANSYS SCADE Vision získat?

  • Bezpečnější strojové vidění: Ansys SCADE Vision pomáhá identifikovat slabá místa systémů strojového vidění a je možné ho použít jako předstupeň k tradičním způsobům simulací a testování na silnicích.
  • Rychlejší vývoj: identifikujte mezní stavy rychleji a levněji ve srovnání s ruční analýzou. Ansys SCADE Vision dokáže nalézt ve stovkách hodin záznamů stovky situací, při kterých může rozpoznávací systém selhat. Uživatelé dosáhli až 30násobného zrychlení vývoje při odhalování mezních stavů v porovnání s manuální nebo poloautomatickou identifikací.
Kontaktujte našeho poradce
Ing. Petr Pichlík, Ph.D.
Ing. Petr Pichlík, Ph.D.
+420 601 391 139 pichlik@techsoft-eng.cz

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Dopravní a manipulační technika
Elektromobilita
Letecká technika
Stroje a výrobní zařízení

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.