GridPro

Základní nástroj pro generování kvalitní strukturované multiblokové sítě pro komplexní geometrie.

GridPro.png

GridPro je automatický objektově orientovaný multiblokový generátor sítí založený na vysoce výkonném topologickém nástroji. Nabízí jednoduše ovladatelné, velmi kvalitní, rychlé a modulární generátory pro tvorby sítě.

Unikátní dynamické 3D grafické prostředí (az-Manager) nabízí uživateli neobyčejně efektivní interaktivní prostředí pro tvorbu topologie, editaci plochy, nastavování okrajových podmínek a prohlížení multiblokové sítě. Vstupem jsou neořezané plochy. Odpadá zdlouhavá činnost začišťování geometrie a tvorby objemového modelu. Modulární parametrické studie jsou možné díky programové struktuře jazyku TIL (Topology Input Language), kde model může být změněn přidáním, vyjmutím, zkopírováním, posunem, atd.

Tato vnitřní stavba umožňuje uživateli efektivně generovat sítě pro optimalizační studie. V tomto případě stačí změnit jen modifikovanou geometrii bez dalších zásahů do topologie.

Jednoduché použití

Interaktivní grafické uživatelské prostředí umožňuje snadnou navigaci uvnitř programu GridPro.

Kvalita sítě

Jednotlivé rozhraní pro tvorbu sítě jsou hladké a pravidelné v celém objemu, což umožňuje přesnější a rychlejší výpočty proudění.

Automatizace

GridPro nabízí šablony, které umožňují velmi rychle a jednoduše vytvářet nové sítě pro podobné problémy. Pokud je jednou šablona vytvořena vše ostatní je plně automatické.

Ovládání

Uživatel má k dispozici celou řadu nástrojů pro jednoduché ovládání tvaru sítě.

Zabudovaný expertní systém

Inteligentní kód zabraňuje uživateli v chybném postupu a umožňuje mu vytvářet velmi kvalitní sítě pouze několika kliknutími myší.

Flexibilita

GridPro nabízí modulární parametrický návrh, který uživateli umožňuje snadnou generaci sítě při změně geometrie (přidání, vyjmutí, změna měřítka nebo pohyb jednotlivých elementů geometrie).

Kontaktujte našeho poradce
Ing. Richard Paulas
Ing. Richard Paulas
Vedoucí CFD
+420 702 190 642 paulas@techsoft-eng.cz

Poptat řešení

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.