Ansys PowerArtist

Ansys PowerArtist je špičkový software pro analýzu a snižování spotřeby RTL s nejkomplexnějšími funkcemi, které umožňují energeticky efektivní návrh již v počáteční fázi návrhu.

ANSYS-PowerArtist.png

Komplexní platforma pro analýzu a snižování spotřeby RTL

Ansys PowerArtist je komplexní RTL platforma pro návrh pro výkon, kterou si vybrali přední s nízkou spotřebou polovodičových společností pro včasnou analýzu a snížení spotřeby. PowerArtist zahrnuje přesnost výkonu RTL s fyzikálním uvědoměním, interaktivní ladění výkonu, snižování výkonu na základě analýzy, jedinečné metriky pro sledování energetické účinnosti a pokrytí vektorů, rychlé profilování výkonu reálných pracovních zátěží a bezproblémové umožnění integrity výkonové sítě RTL-fyzikální.

  • Fyzikálně uvědomělá analýza výkonu RTL
  • Interaktivní ladění napájení
  • Automatizovaná redukce výkonu RTL
  • Profilování a pokrytí dlouhých vektorů

2021-01-power-artist-comprehensive-rtl.png

Komplexní platforma RTL pro analýzu, ladění a snižování spotřeby čipů

Ansys PowerArtist umožňuje rychlé zpracování návrhů s mnoha miliony instancí a umožňuje včasné rozhodování o návrhu v souvislosti s napájením. Díky jedinečnému modelování fyzické implementace, včetně taktovacího stromu a síťových sítí, kapacity vodičů a závad, poskytuje konzistentní přesnost výkonu RTL. Tato technologie také identifikuje možnosti snížení spotřeby na úrovni bloků a instancí v taktovací síti, datové cestě a paměti. Návrháři mohou snadno a efektivně ladit místa s vysokou spotřebou pomocí výkonného grafického uživatelského rozhraní. Ansys PowerArtist poskytuje profilování spotřeby a efektivní rozhraní emulátoru pro analýzu činnosti reálných aplikací zahrnující desítky milisekund v řádu hodin. Společně s Ansys RedHawk-SC poskytuje bezproblémové plánování a podepisování sítě od RTL k fyzickému napájení.

2021-01-power-artist-rapid-turnaround.jpeg

Klíčové vlastnosti

Komplexní platforma pro analýzu a snižování spotřeby RTL se schopností profilovat skutečnou činnost z emulátorů.

 

Fyzicky uvědomělé rozpočtování výkonu RTL

Přijímejte spolehlivá rozhodnutí o návrhu včas díky jedinečné technologii PowerArtist PACE™, která modeluje fyzické efekty, jako je rozložení hodin a kapacita vodičů, pro konzistentní čísla spotřeby RTL ve srovnání s následným rozložením.

2021-01-power-artist-capability-1.jpeg

Komplexní analýza napájení a ladění

Pomocí výkonného grafického rozhraní a rozsáhlých vlastních dotazů do databáze můžete interaktivně identifikovat místa s vysokou spotřebou energie a odstraňovat jejich příčiny.

2021-01-power-artist-capability-2.jpeg

Automatizované snižování spotřeby řízené analýzou

Snižte spotřebu hodin, paměti a logiky pomocí vysoce účinných technik RTL na úrovni bloků a instancí, které jsou založeny na výrobou ověřené technologii analýzy spotřeby.

2021-01-power-artist-capability-3.jpeg

Profilování spotřeby reálných aplikací

Generujte výkonové profily RTL pro scénáře činností na úrovni systémových aplikací, jako je například spuštění operačního systému, řádově rychleji a vyhněte se pozdním a nákladným překvapením.

2021-01-power-artist-capability-4.jpeg

Regrese na základě ukazatelů energetické účinnosti

Předcházejte nárůstu spotřeby pravidelným a důsledným sledováním metrik spotřeby a energetické účinnosti během celého vývojového cyklu návrhu.

2021-01-power-artist-capability-5.jpeg

Integrita napájecí sítě řízená RTL

Zvýšit pokrytí podpisů v Ansys RedHawk-SC zaměřením se na kritické výkonové cykly identifikované pomocí výkonných skórovacích metrik a provádějte včasné prototypování výkonové sítě pomocí RTL Power Modelu.

2021-01-power-artist-capability-6.jpeg

Kontaktujte našeho poradce
Ing. Jaroslav Plešinger
Ing. Jaroslav Plešinger
+420 702 190 645 plesinger@techsoft-eng.cz

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Elektronika a mikrovlnná technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.