Ansys Meshing

Ansys Meshing je program vhodný pro vytváření hybridních výpočetních sítí pro 2D a 3D geometrie. Síť ovlivňuje přesnost, konvergenci a rychlost simulace. Ansys nabízí nástroje pro tvorbu nejvhodnější sítě pro přesné a efektivní řešení.

ANSYS-Meshing.png

Efektivní řešení vychází z přesné sítě

Ansys nabízí univerzální, výkonný, automatizovaný, chytrý síťovací program, který vytváří nejvhodnější síť pro přesné, efektivní multifyzikální řešení – od jednoduché, automatické sítě po pečlivě vytvořenou síť.  Chytrá výchozí nastavení zabudovaná v softwaru umožnují tvorbu sítě bezproblémově a intuitivně, s cílem dosáhnout požadovaného rozlišení zachycujícího správně gradienty řešení pro spolehlivé výsledky.

  • Paralelní zpracování
  • Přizpůsobení a zpřesnění
  • Automatizace a skriptování
  • Strukturované a nestrukturované

2021-02-meshing-efficient-solutions.jpeg 

Ansys Meshing nabízí řešení od jednoduchých automatických sítí po sofistikované sítě s řadou uživatelských nastavení. Dostupné metody pokrývají spektrum od lineárních elementů po elementy s vyšším řádem, od rychlých tetrahedrových a polyhedrových prvků po vysoce kvalitní hexahedrové prvky.

Robustní síťování pro simulace všech fyzik

Možnosti Ansys Meshing pomáhají snižovat potřebný čas a úsilí k dosažení přesných výsledků. Protože příprava sítě zabere velkou část času potřebného k dosažení výsledků simulací, Ansys vytváří lepší a více automatizované síťovací nástroje pro efektivnější přípravu modelů.

Ať už se jedná o strukturální, fluidní nebo elektromagnetickou simulaci, můžeme vám poskytnout nejvhodnější sítě pro přesná a efektivní řešení. Nabízíme snadno použitelné automatizované nástroje pro tvorbu sítí, včetně nástrojů, které vám umožní ručně vytvořit vlastní síť. Ve všech nástrojích jsou zabudována inteligentní výchozí nastavení, aby bylo vytváření sítí bezbolestné a intuitivní a aby poskytovalo rozlišení požadované pro váš problém.

2021-01-meshing-capabilities-1.jpeg

Klíčové vlastnosti

Pracovní postupy Ansys zjednodušují vytváření sítí složitých modelů pomocí snadno použitelných automatizovaných nástrojů pro různé aplikace, včetně:

Strukturální analýzy

Nabízíme řadu snadno použitelných automatizovaných nástrojů, které vyhovují potřebám většiny uživatelů, a také doplňkové nástroje pro pokročilé uživatele, které v případě potřeby umožňují vytvářet sofistikované strukturované sítě.

2021-01-meshing-structural-capability.jpeg 

Analýzy proudění

Nabízíme pracovní postupy síťování pro všechny CAD modely (začištěné i nezačištěné) s efektivní paralelní škálovatelností. Tyto pracovní postupy odstraňují potřebu hlubokých odborných znalostí v procesu síťování, ale jsou vysoce přizpůsobitelné pro pokročilé uživatele.

 2021-01-meshing-fluid-capability.jpeg

Elektromagnetické analýzy

Výkonová elektronika a pokročilé elektrifikační systémy musí zohledňovat vliv elektromagnetického pole na odvody a systémy. Tyto pracovní postupy odstraňují potřebu hlubokých odborných znalostí v procesu síťování, ale jsou vysoce přizpůsobitelné pro pokročilé uživatele.

2021-01-meshing-electromagnetic-capability.jpeg

Kontaktujte našeho poradce

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Chemie a petrochemie
Dopravní a manipulační technika
Elektrické stroje a pohony
Klasická a jaderná energetika
Letecká technika
Lopatkové stroje
Stavebnictví
Stroje a výrobní zařízení
Tepelná a klimatizační technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.