Ansys Lumerical

Ansys Lumerical je kompletní softwarové řešení pro simulaci fotoniky, které umožňuje navrhovat fotonické komponenty, obvody a celé systémy.

ANSYS-Lumerical_2.png

Ansys Lumerical

Software Ansys Lumerical je určený pro simulaci a návrh fotoniky. Simulace interakcí světla pro návrh fotonických komponent a systémů.

Komplexní sada simulačních a analytických nástrojů pro fotoniku řady Ansys Lumerical nabízí simulace na úrovni komponent a systémů pro optimalizaci výkonu, minimalizaci nákladů na fyzické prototypy a zkrácení doby uvedení výrobků na trh. Vylepšené návrhové postupy umožňují konstruktérům používat kompaktní modely kalibrované podle standartních procesů v dané bolasti. 

Funkce na vysoké úrovni
Ansys Lumerical
je kompletní softwarové řešení pro simulaci fotoniky, které umožňuje navrhovat fotonické komponenty, obvody a celé systémy. Nástroje na úrovni zařízení a systému spolu hladce spolupracují a umožňují konstruktérům modelovat vzájemně se ovlivňující optické, elektrické a tepelné efekty. Flexibilní interoperabilita mezi produkty umožňuje různé pokročilé pracovní postupy, které kombinují multifyzikální simulace se simulací fotonických obvodů a s nástroji třetích stran pro automatizaci návrhu a produktivitu. Automatizace na bázi Pythonu pro vytváření a používání kompaktních modelů představuje špičkové řešení pro průmyslové výrobky.  

Ansys Lumerical.JPG

Fotonické produkty

Ansys Lumerical FDTD

Spolehlivý, výkonný a škálovatelný řešič

Tato precizně vyladěná implementace metody FDTD poskytuje nejlepší možný výkon řešiče ve své třídě v širokém spektru aplikací. Integrované návrhové prostředí poskytuje možnost skriptování, pokročilého následného vyhodnocování výsledků a využití optimalizačních rutin, takže se můžete soustředit na svůj návrh a zbytek nechat na nás.

Ansys Lumerical FDTD.JPG

Ansys Lumerical MODE

Řešič optických vlnovodů a spojek, komplexní prostředí pro návrh optických vlnovodů.

Ať už pracujete na vláknové optice nebo integrované fotonice, MODE má vše, co potřebujete, abyste ze svých návrhů vlnovodů a spojek vytěžili maximum.

 Ansys Lumerical MODE.JPG

Ansys Lumerical CHARGE

3D řešič transportu náboje

Program CHARGE je postaven na metodě konečných prvků řešící matematický model driftu a difúze a poskytuje konstruktérům správné nástroje pro komplexní simulaci transportu náboje v aktivních optoelektronických a fotonických polovodičových zařízeních.

 Ansys Lumerical CHARGE.JPG

Ansys Lumerical HEAT

3D řešič přenosu tepla

Lumerical HEAT poskytuje konstruktérům komplexní možnost řešení tepelného modelování. Řešič přenosu tepla pomocí metody konečných prvků a Jouleova ohřevu snadno zvládá řešit přenos tepla konvekcí, kondukcí a radiací, stejně jako řešit opticky a elektricky generované teplo.

 Ansys Lumerical HEAT.JPG

Ansys Lumerical DGTD

3D elektromagnetický simulátor

Zvládněte nejnáročnější 3D elektromagnetické simulace pomocí Ansys Lumerical DGTD, Maxwellova řešiče konečných prvků, který poskytuje vynikající výkon nezávisle na složitosti Vaší geometrie.

Ansys Lumerical DGTD.JPG 

Ansys Lumerical FEEM

Simulátor vlnovodu metodou konečných prvků

Ansys Lumerical FEEM nabízí Maxwellův řešič konečných prvků založený na metodě vlastních režimů, který je vhodný pro přesnou analýzu vlnovodných módů pro složité geometrie.

Lumerical FEEM poskytuje vynikající přesnost a škálování výkonu pomocí Maxwellova řešiče konečných prvků založeného na metodě vlastních režimů. Vypočítejte módy podporované 2D průřezem vlnovodů nebo vláken ve frekvenční oblasti.

 Ansys Lumerical FEEM.JPG

Ansys Lumerical MQW

Simulátor zisku kvantové studny. Lumerical MQW vypočítává optické a elektronické vlastnosti vícekvantových studen.

Ansys Lumerical MQW simuluje kvantově mechanické chování a umožňuje přesně charakterizovat strukturu pásů, zisk a spontánní emisi ve strukturách s více kvantovými studnami.

Ansys Lumerical MQW.JPG 

Ansys Lumerical STACK

Software pro simulaci optických tenkých vrstev

Ansys Lumerical STACK je optický vícevrstvý simulátor ideální pro rychlou analýzu vícevrstvých tenkých vrstev pro antireflexní povlaky, filtry, OLED a VCSEL.

Rychlá analýza tenkých vrstev pomocí softwaru Lumerical STACK

Navrhujte rychle tenké vrstvy pomocí softwaru Lumerical STACK. Díky využití analytických metod je STACK rychlejší než přímé simulace Maxwellových rovnic. Různé softwarové funkce pro simulaci tenkých vrstev přesně zachycují interferenční a mikroaktivní efekty při rovinném i dipólovém osvětlení.

 Ansys Lumerical STACK.JPG

Ansys Lumerical RCWA

Simulace vícevrstvých periodických fotonických struktur

Ansys Lumerical RCWA je ideální pro rychlou optickou analýzu vícevrstvých struktur s periodickým vzorováním, jako jsou mřížky.

 Ansys Lumerical RCWA.JPG

Ansys Lumerical CML Compiler

Vývoj knihovny modelů pro fotonické PDK

Automaticky vytvářejte kompaktní knihovny modelů (ang. compact model libraries, CML) pomocí osvědčeného, automatizovaného generátoru modelů napříč simulátory pomocí překladače Ansys Lumerical CML Compiler.

 Ansys Lumerical CML Compiler.JPG

Ansys Lumerical Photonic Verilog-A Platform

Runtime knihovna a nástroje pro simulaci PIC

Ansys Lumerical Verilog-A Platform je první komerční řešení pro modelování fotoniky pomocí jazyka Verilog-A. Navrhujte a implementujte elektronicko-fotonické integrované systémy ve spojení s předními EDA simulátory.

 Ansys Lumerical Photonic Verilog-A Platform.JPG

Ansys Lumerical INTERCONNECT

Simulátor fotonických integrovaných obvodů

Ansys Lumerical INTERCONNECT simuluje fotonické integrované obvody v časové a frekvenční oblasti. INTERCONNECT, simulátor fotonických integrovaných obvodů společnosti Lumerical, ověřuje multimodální, obousměrné a vícekanálové PIC. 

Ansys Lumerical INTERCONNECT.JPG

Kontaktujte našeho poradce
Ing. Patrik Hanulák
Ing. Patrik Hanulák
Vedoucí technického týmu
+420 702 190 646 hanulak@techsoft-eng.cz

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Dopravní a manipulační technika
Elektromobilita
Letecká technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.