Ansys HPC

Urychlete své simulace díky špičkové škálovatelnosti simulačního výkonu přes více procesorových jader a/nebo GPU akcelerace.

ANSYS-HPC.png

Díky softwarové sadě Ansys HPC můžete využívat dnešní více jádrové počítače k provádění většího počtu simulací v kratším čase. Tyto simulace mohou být větší, složitější a přesnější než kdykoli předtím s využitím vysoce výkonných výpočtů (HPC). Různé možnosti licencování softwaru Ansys HPC umožňují škálovat simulace na libovolnou výpočetní úroveň, od možností pro jednoho uživatele nebo malou skupinu uživatelů pro základní úroveň paralelního zpracování až po prakticky neomezenou paralelní kapacitu.

HPC1.png

Velkým skupinám uživatelů Ansys v případě potřeby usnadňuje vysoce škálovatelné simulace s vícenásobným paralelním urychlením pro nejnáročnější projekty. Kromě paralelních výpočtů nabízí Ansys také řešení pro parametrické výpočty, které umožňují podrobněji prozkoumat konstrukční parametry (velikost, hmotnost, tvar, materiály, mechanické vlastnosti atd.) vašeho výrobku již v rané fázi vývoje. A v neposlední řadě se stále častěji využívá GPU urychlení simulací či přímo využití nativních GPU řešičů jednotlivých aplikací Ansys. Všechny toto oblasti urychlení má na starost Ansys HPC.

HPC2.jpeg

Benchmarking

Kalkulace návratnosti investice (ROI) do nové pracovní stanice

Předvídat simulační výkon a návratnost investic do nové pracovní stanice je složité, což může ztížit přesvědčování vedení, aby nový hardware schválilo. Proto společnosti Ansys a Intel vyvinuly online nástroj, který odhaduje výkon a návratnost investic do nové pracovní stanice se softwarem Ansys Fluent nebo Ansys Mechanical.

 Kalkulace návratnosti investice (ROI) do nové pracovní stanice.png

https://storage.ansys.com/staticassets/workstation-refresh-roi-estimator/index.htm

Ansys Cloud trial

Se zkušební verzí Ansys Cloud Direct si můžete bezplatně vyzkoušet spouštění vlastních benchmarků v cloudu. Zkušební verze zahrnuje bezplatné předplatné služby Ansys Cloud s přístupem k řešičům Ansys a cloudovému hardwaru.

Ansys Cloud.jpg

V případě zájmu napište na: hlouzek@techsoft-eng.cz

Standardní benchmarky

Benchmarky Ansysu poskytují komplexní a spravedlivé srovnávací informace o výkonu řešičů Ansysu na dostupných hardwarových platformách. Tyto benchmarky lze použít k porovnání výkonu různých hardwarových platforem při spouštění řešičů Ansys.

Standardní benchmarky.jpg

https://www.ansys.com/it-solutions/benchmarks-overview

Možnosti spuštění simulací

Řešení „on-premise“

Hardwarové konfigurace doporučené partnery HPC vám mohou zajistit nejlepší návratnost investic do hardwaru a softwaru Ansys pro lokální nasazení.

 Řešení „on-premise“.jpg

Simulace v systému Ansys mají požadavky na šířku paměťového pásma i na výpočetní náročnost, které se mohou lišit z mnoha důvodů, včetně velikosti datové sady a použitého řešiče. Díky dlouholeté spolupráci s našimi HPC partnery jsme zjistili, že vyvážené hardwarové řešení vám může zajistit nejlepší návratnost investic do hardwaru a softwaru Ansys. 

https://www.ansys.com/it-solutions/hpc/on-premises-hardware


Ansys Cloud „on-demand“ řešení

Ansys Cloud poskytuje snadný a okamžitý přístup ke zdrojům HPC na vyžádání přímo na serverech Microsoft Azure, které jsou navrženy a optimalizovány pro aplikace Ansys.

Ansys Cloud Direct je optimalizován pro řešiče Ansys nejen pro Ansys CFX, Electronics Desktop, Fluent, LS-DYNA, Mechanical a Speos. Tím, že odpadá nutnost složitých instalací softwaru nebo nastavení na straně cloudu, se můžete soustředit na řešení svých inženýrských problémů. A pravděpodobně můžete snížit počáteční investice a vyhnout se zpožděním, protože nemusíte vytvářet vlastní řešení nebo se spoléhat na dodavatele třetích stran.

Ansys Cloud2.jpg  

Ansys Gateway od AWS

Toto je řešení pro vývojáře, konstruktéry a inženýry, kteří chtějí spravovat svůj kompletní CAD/CAE vývoj pomocí Ansysu v cloudu.

 Ansys Gateway .jpg

Přistupujte ke cloudovým výpočetním zdrojům odkudkoli a prakticky z jakéhokoli zařízení prostřednictvím webového prohlížeče. Cloudové aplikace můžete vytvářet, přizpůsobovat a připojovat s minimálními technickými dovednostmi. Jednoduše si nainstalujte aplikace třetích stran společně s aplikacemi Ansys.

Kontaktujte našeho poradce

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Chemie a petrochemie
Dopravní a manipulační technika
Elektrické stroje a pohony
Elektromobilita
Elektronika a mikrovlnná technika
Energie z obnovitelných zdrojů
Klasická a jaderná energetika
Letecká technika
Lopatkové stroje
Stavebnictví
Stroje a výrobní zařízení
Tepelná a klimatizační technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.