Ansys Granta MI

Systém Ansys GRANTA nabízí správu informací o materiálech a nástroje pro materiálovou optimalizaci, které využijí různé technické profese jako např. konstruktér, technolog a výpočtář.

ANSYS-GRANTA.png

Ansys Granta MI Pro

Ansys Granta MI Pro je komplexní řešení, které jste hledali. Získejte přehled o vnitropodnikových informacích o materiálech a doplňujte a udržujte je. Vytvářejte, ukládejte a používejte vlastnosti materiálů s jedinečnou integrací napříč CAD a CAE.

Získejte přehled a zhodnoťte své interní informace o materiálech.

Nastartujte svou inteligentní materiálovou správu s Granta MI Pro. Na základě 25 let zkušeností s materiály byl MI Pro navržen jako základní, škálovatelné řešení pro interní správu informací o materiálech. Snadno použitelné rozhraní umožňuje zákazníkům rychle vytvářet, importovat, vizualizovat a analyzovat materiálová data.

  • Integrace napříč CAD a CAE
  • Uživatelsky přívětivá databáze materiálů
  • Více než 700 předem připravených materiálových datových sad
  • Porovnání vlastností materiálů

image-2-Granta-MI-pro-grabs-1080x720.jpeg

 

Využijte MI Pro ke shromažďování, správě a využití informací o materiálech ve vaší organizaci.

Granta MI Pro byla vytvořena tak, aby poskytovala rychlý a přímý přístup k materiálovým datům vaší společnosti těm, kteří je potřebují, a zároveň nabízela hmatatelné úspory nákladů a času v celé vaší organizaci. Na základě 25 let zkušeností poskytuje MI Pro základní řešení pro vaši vnitropodnikovou správu informací o materiálech a přístup k základním obecným materiálovým datům společnosti Granta. Umožněte svému týmu konstruktérů a specialistů na simulace snadné použití rozhraní, které týmům umožní rychle vytvářet, importovat, vizualizovat a analyzovat data o materiálech. Granta MI Pro je škálovatelné řešení, které může růst spolu s vaší organizací.

image-4-Granta-MI-pro-engineers-screen-1080x720.jpeg

Ansys Granta MI Enterprise

Společnost Ansys nabízí software pro správu materiálových dat v rámci celého podniku, který slouží k ukládání, kontrole a analýze a vytváří "zlatý zdroj" vašich materiálových dat. Ansys Granta MI Enterprise je postavena na základech důvěryhodných referenčních materiálových datech společnosti Granta.

Průmyslový leader v inteligentní správě materiálových dat ve vašem podniku

Díky 25 letům zkušeností s materiály přináší Granta MI Enterprise zákazníkům kompletní řešení pro správu materiálových dat. Posilte svůj podnik, chraňte své materiálové informace a umožněte digitální transformaci.
Naše jedinečné technologie MI Gateway a Enterprise Connect umožňují bezproblémovou integraci se softwarem CAD, CAE a PLM. Nabízíme špičkové řešení pro práci s materiály od aditivní výroby až po kompozity.

  • Integrace CAD, CAE a PLM
  • Posouzení rizika zakázaných látek
  • Přístup k více než 250 000 materiálů
  • Podpora aditivní výroby
  • "Zlatý zdroj" pro materiálová data

image-2-granta-MI-enter-rolls-royce-1080x720.jpeg

Představení kompletního řešení Granta MI Enterprise pro správu dat o materiálech

Ansys Granta MI Enterprise, přední systém pro správu materiálových dat, přináší kompletní řešení pro správu materiálových informací, které vám umožní zdokonalit váš podnik, chránit vaše materiály a umožnit digitální transformaci. Vytvářejte, kontrolujte a ukládejte důležité materiály pomocí našeho vlajkového softwaru pro správu materiálových vlastností. Šetřete čas, podporujte inovace, snižujte náklady a eliminujte rizika.
Nástroje pro pracovní postupy zajišťují plynulé pořizování, zpracování a schvalování dat, informací a expertíz a umožňují uživatelům plně integrovat své materiálové expertízy do podnikové praxe. 

granta-mi-product-entre-image-medium.jpeg

Klíčové vlastnosti Ansys Granta Enterprise

Aditivní výroba

Optimalizujte svá data a zkušenosti s aditivní výrobou. Využijte poznatky k rychlejšímu uvedení vašich aditivních řešení na trh a zlepšete své znalosti kritických vztahů mezi procesy a vlastnostmi. Integrace snadno použitelných aplikací strojového učení do Granta MI umožní snížení počtu pokusů a chyb v aditivní výrobě.

image-5-granta-MI-additive-1080x720.jpg

Správa zkušebních dat

Využijte efektivní, sledovatelný proces testování a analýzy materiálů – od zkušební laboratoře až po konstrukční data – a maximalizujte návratnost svých investic.

image-6-granta-MI-test-data-1080x720.jpg

Posouzení rizika zakázaných látek

Kombinujeme osvědčené postupy, abychom pomohli minimalizovat riziko zakázaných látek prostřednictvím praktických analytických, informačních a rozhodovacích nástrojů. Nabízíme bezkonkurenční, pravidelně aktualizovanou knihovnu referenčních údajů, aby vaše týmy měly přehled o vývoji předpisů.

21r2-new-partnership-chemwatch-easier-access-substances-data.jpeg

Snadná integrace se systémy CAD, CAE a PLM

Granta MI Enterprise je plně propojena s předními systémy - CAD, CAE a PLM - a zajišťuje tak přesné použití dat a vlastností materiálů.

image-8-granta-MI-integrated-1080x720.jpg

Zvyšování přesnosti simulací

Zlepšete přesnost simulace díky přístupu k bezkonkurenčnímu katalogu materiálových dat.

image-13-Granta-CAD-engineer-1080x700.jpeg

Ucelené údaje o materiálech

Naše rozsáhlá databáze vzájemně propojených materiálů zahrnuje komplexní a snadno porovnatelná data MaterialUniverse™ s technickými, ekonomickými a environmentálními informacemi pro tisíce technických materiálů. Další podrobné informace jsou k dispozici o kovech, polymerech, kompozitech, povlacích, elektromagnetických materiálech, zdravotnických materiálech a materiálech pro letectví a kosmonautiku – včetně konstrukčních údajů, datových listů výrobců, informací založených na normách a údajů ze zkoušek.

image-4-selector-materials-1080x720-1.jpeg

Kontaktujte našeho poradce

Poptat řešení

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.