Ansys Granta Material Simulation

Granta Materials Data for Simulation (MDS) nabízí okamžitý přístup k databázi materiálů připravených pro simulaci. Ušetřete čas a eliminujte chyby při zadávání.

ANSYS-Granta_Material-Simulation.png

Přesná materiálová data pro přesnou simulaci

Naši materiálový analytici pro Vás připravují data v Ansys Granta, která potřebujete, ve formátu vhodném přímo pro Vaše programy. Zaměřuje se speciálně na simulace a poskytuje přístup k databázi více než 2 600 materiálů, které jsou vložené do vašich simulačních řešičů Ansys: Ansys Mechanical, Ansys Electronics Desktop, Ansys Fluent a Ansys Discovery.

  • Důvěryhodná data
  • Materiálové modely připravené pro simulace
  • Jednoduchý přístup

image-9.jpg

Přístup ke spolehlivým materiálovým datům připraveným pro potřeby vašich simulací

Ansys Granta MDS vám poskytuje přístup k cenným materiálovým datům, širokému pokrytí typů materiálů a dalším informacím. Díky této databázi materiálů mohou inženýři vytvářet přesvědčivé simulace s důvěryhodnými daty, která jsou přesná a připravená k použití. Pro snadný přístup je MDS zabudována přímo do rozhraní systému Ansys.

image-9-Granta-MDS-1080x700.png

Klíčové vlastnosti

Díky až 2 600 dostupným datovým listům materiálů posouvá Granta MDS simulaci na vyšší úroveň.

 

Důvěryhodná data

Zajistěte si přesné simulace pomocí spolehlivých a konzistentních dat o materiálech, která jsou zpracována týmem předních materiálových odborníků společnosti Ansys Granta. Tato data pocházejí ze zdrojů, jako je naše jedinečná databáze MaterialsUniverse™ a sada simulačních dat JAHM. Další podrobnosti o našich dostupných obecných materiálových datech a datech výrobců pro váš simulační produkt si stáhněte z našeho aplikačního dokumentu Granta Materials Data for Simulation.

image-10.jpeg

Materiálové modely připravené pro simulace

Ušetřete čas při zadávání dat díky datům o materiálech připravených k simulaci. MDS poskytuje široké pokrytí typů materiálů a klíčových údajů o vlastnostech, které jsou užitečné mimo jiné pro strukturální, teplotní a elektromagnetickou analýzu.  

 image-11.jpeg

Jednoduchý přístup
Systém MDS, který umožňuje rychlý a snadný přístup k naší knihovně materiálových dat, je integrován přímo do našich hlavních simulačních nástrojů Ansys. To umožňuje konzistentní materiálová data v celém multifyzikálním spektru.

image-12.jpeg  

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.