Ansys EnSight

Analyzujte, vizualizujte a prezentujte výsledky Vašich simulací s pomocí Ansys EnSight. Víceúčelový vyhodnocovací nástroj Vám umožní porozumět vašim simulacím a získat lepší vhled do jejich výsledků.

ANSYS-EnSight.png

EnSight zvládá všechny oblasti inženýrských simulací

Ansys EnSight je uživatelsky přívětivý vizualizační nástroj. Dokáže zpracovat velké sady simulačních dat ze všech fyzikálních i inženýrských disciplín. Tento software je schopný zpracovat data z několika inženýrských simulací a pomoci Vám analyzovat a vysvětlit ty nejkomplexnější systémy a procesy.

Ansys EnSight Vám umožňuje extrahovat nejdůležitější informace pomocí výkonných analytických nástrojů a metod. Od běžných nástrojů až po špičkové funkce jako objemové renderování a LIC. Vizualizujte data z více než jedné simulace zároveň, i z různých řešičů.

  • Moderní, interaktivní uživatelské rozhraní
  • Interaktivní postprocessing nestacionárních úloh
  • Zpracování velké sady simulačních dat
  • Vizualizace multifyzikálních dat

2020-12-ensight-product-description.jpeg

Zpracování velkých množství dat s Ansys EnSight

Ansys EnSight bez problému vyhodnotí obrovská množství dat. Dokáže zpracovat modely, které obsahují stovky milionů buněk. Je průmyslovým standardem pro všechny oblasti simulací a fyzik (CFD, FEA, MBD, DEM, CAE atd.) Budete schopni importovat data z různých simulačních softwarů pro rychlou analýzu návrhu – vše v jedné, interaktivní aplikaci.

2020-12-ensight-capabilities.jpeg

Klíčové vlastnosti

Ansys EnSight Vám umožní vizualizovat a prezentovat data z různých fyzikálních simulací.

Počítačová mechanika tekutin

Simulace proudění jsou hlavním zaměřením nástroje EnSight kvůli jeho interaktivním a dynamickým schopnostem. Vše od výkonných výpočetních operací, několika pohledům, rychlému vyhodnocení nestacionárních simulací až po interaktivní řezy, iso-plochy a proudnice vytváří prostředí, ve kterém může uživatel prozkoumat a extrahovat klíčový vhled do výsledků simulace rychle a dynamicky. Využitím několika různých zdrojů dat a jejich integrace Vám pomůže analyzovat, vizualizovat a prezentovat nejdůležitější výsledky simulace.

 2020-12-ensight-capability-1.jpeg

Strukturální mechanika (FEA)

Pevnostní simulace nejvíce těží z postprocessingu v nástroji EnSight díky jeho schopnosti extrahovat data z velkého rozsahu proměnných (včetně tenzorových operací). Obecná architektura softwaru EnSight umožňuje jeho použití v široké oblasti FEA simulací. Vysoce kvalitní renderování, materiálové vlastnosti a ray-tracing dokáže vytvořit realističtější animace z Vašich strukturálních simulací.

2020-12-ensight-capability-2.jpeg 

Dynamika více těles

Pro simulace dynamických systémů lze využít především výkonné animační funkce včetně trasování pohybu kamery, animaci klíčových snímků a grafy integrované do scény.

 2020-12-ensight-capability-3.jpeg

Metoda diskrétních prvků (DEM)

Simulace diskrétních prvků využijí funkce zobrazování částic, která umožňuje sledovat a zobrazovat velké množství částic a zároveň zachovat vysokou snímkovou frekvenci. Schopnost barevně odlišit a filtrovat částice na základě proměnných umožňuje uživateli extrahovat klíčové informace, metriky a vizualizace z DEM simulace.

 2020-12-ensight-capability-4.jpeg

Počítačové konstruování (CAE)

Obecné CAE simulace je možné vyhodnotit pomocí jediné konzistentní metody pro vizualizaci výsledků, zároveň s možností načítat přes 50 různých typů simulačních formátů zároveň. Multifyzikální simulace mohou být vyhodnoceny společně v jednom okně, což umožňuje nový vhled do funkce zařízení na základě vizualizací a analýz.

2020-12-ensight-capability-5.jpeg

Kontaktujte našeho poradce

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Chemie a petrochemie
Dopravní a manipulační technika
Elektrické stroje a pohony
Elektromobilita
Elektronika a mikrovlnná technika
Energie z obnovitelných zdrojů
Klasická a jaderná energetika
Letecká technika
Lopatkové stroje
Potrubní systémy
Stavebnictví
Stroje a výrobní zařízení
Tepelná a klimatizační technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.