Ansys Elastic Currency

Flexibilní licenční model, při němž platíte pouze za skutečný čas využití licence.

ANSYS-Default_neutral_2.png
ANSYS-Elastic-Licensing.png

Ansys Elastic Currency obsahuje balíček jednotek, které lze využít lokálně na vlastním počítači, výpočetním serveru a také při výpočtech v cloudu (řešení Ansys Cloud). Rozšiřuje tak původní možnosti pořízení Ansys ve formě trvalých licencí nebo klasických ročních a krátkodobých pronájmů.

 

Licencování je vhodné pro nové uživatele, ale i pro ty stávající, kteří mají navíc značný benefit.

Je ideální pro uživatele, kteří budou využívat software v průběhu roku méně často a také případně pro potřebu využít další různé nástroje z portfolia programů Ansys

Pokud jste stávající uživatelé, získáváte tak možnost dosáhnout na licence, které ještě nevlastníte nebo rozšíříte možnosti těch současných, protože elastické jednotky umí pracovat současně s již vlastněnými licencemi. Například použijete extra HPC licence pro výpočty náročnějších modelů, doplníte si funkcionalitu o další fyziku/obor nebo flexibilně přidáte dočasně další spuštění.

Využití elastických jednotek můžete sledovat, tj. kdo, kdy a na co byly využity. Na základě těchto údajů se lze pak jednoduše rozhodnout, jaký typ užití licencí je pro Vás nejvýhodnější. 

Elastic_2.png

Elastické licencování získáte koupí balíčku Ansys Elastic Currency, který obsahuje 5 000 jednotek. Po jejich vyčerpání je možné zakoupit balíček nový.

Orientační využití jednotek pro jednotlivé fáze práce s programy Ansys je k dispozici v přiloženém dokumentu: Ansys Elastic Licensing.

Programy spustitelné elastickým licencováním

stav k 2021 R1, 5/2021:

  • Interface: všechny
  • Optimalizace: ALinks for EDA, DesignXplorer a Optimetrics
  • Příprava a vyhodnocení úloh: SpaceClaim, CFD PrepPost, Electronics Desktop (pro HFSS, Maxwell a další), EnSight, Icepak Pre/Post, Mechanical Enterprise PrepPost, Composite PrepPost, SIwavePre/Post
  • Řešiče: CFD Enterprise, tj. Fluent a CFX, Discovery, HFSS, HFSS SBR+, Icepak, LS-Dyna, Maxwell, Mechanical Enterprise, Q3D Extractor 3D, RF Option, SIwave a SIwave PSI
  • Paralelizace úloh: HPC a LS-Dyna HPC
  • Hardware: Ansys Cloud
Kontaktujte našeho poradce

Poptat řešení

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.