Ansys Chemkin-Pro

Ansys Chemkin-Pro je špičkou v oboru pro modelování složitých, chemicky reagujících systémů. Byl rozsáhle validován v mnoha chemických aplikacích a je dobře známý pro svou extrémně rychlou dobu simulace

Ansys-Chemkin2.png
2020-12-chemkin-pro-product-description.jpeg

Ansys Chemkin-Pro pracuje přesně a efektivně i v případě nejsložitější kinetiky

Dnešní energetické standardy vyžadují vysoké hodnoty výtěžků, účinností a kvality s minimem vedlejších produktů nebo odpadu. Ansys Chemkin-Pro je simulátor chemické kinetiky, který modeluje procesy s chemickými reakcemi s použitím ideálních předpokladů a poskytuje přehled o výsledcích před výrobními testy. Spoléhat se při ověřování chemických procesů pouze na testování je při dnešních krátkých konstrukčních cyklech neúnosné. Efektivní simulace je rozhodující pro nákladově efektivní návrhy a dostane váš výrobek rychleji na trh.

  • Uživatelsky přívětivé rozhraní
  • Zlatý standard pro chemické kinetické simulace
  • Rychlý přehled a výsledky

 

Ansys Chemkin-Pro je špičkový software v oboru chemických simulací

Tento software je hojně využíván v široké škále detailních chemických aplikací. Ať už se používá jako software pro modelování spalování pro plynovou turbínu nebo pro vyhodnocování složitých chemických reakcí ve zpracovatelských závodech, Ansys Chemkin-Pro vždy přináší výsledky. Složité výpočty jsou prováděny rychle a přesně, což umožňuje provádět hodnotné analýzy spalování a emisí.

2020-12-chemkin-pro-capabilities.jpeg

Klíčové vlastnosti

Analýza spalování
Rychle určete klíčové charakteristiky hoření, jako je doba zpoždění vznícení a struktura plamene, a vliv podmínek na ně. Kvantifikujte vliv složení paliva.

Analýza spalování.jpeg

Analýza spalin
Identifikujte emise včetně CO, NOx a sazí. Získejte podrobné informace o velikosti částic a jejich počtu.

Analýza spalin.jpeg

Energico pro ERN (Equivalent Reactor Network)
Automaticky vytvořte ekvivalentní síť reaktorů (ERN) z jednoduchého řešení CFD. Získejte přesnou předpověď emisí z plynové turbíny. Odhadněte náchylnost k vyfukování chudého paliva. Mapujte výsledky chemie na geometrii. Poskytuje přehled o tom, kde a jak vznikají emise.

Energico pro ERN (Equivalent Reactor Network).jpeg

Reaction Worbench
Vytvoření modelu paliva na míru, který odpovídá fyzikálním nebo chemickým vlastnostem skutečného paliva. Pomocí automatické redukce mechanismu můžete zmenšit reakční mechanismus na velikost vhodnou pro použití v CFD.

Reaction Worbench.jpeg

Reaktory pro chemickou depozici z plynné fáze
Získejte přehled o navrhování a zlepšování procesu CVD (Chemical Vapour Deposition). Získejte odpovědi na otázky, co a proč ovlivňuje rychlost depozice.

Reaktory pro chemickou depozici z plynné fáze.jpeg

Kontaktujte našeho poradce

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Chemie a petrochemie
Energie z obnovitelných zdrojů
Klasická a jaderná energetika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.