Ansys CFD

Balíček programů pro expertní simulace proudění ve speciálních aplikacích. Obsahuje řadu programů dostuných v různých licenčních balíčkách.

ANSYS-CFD-Premium2.png

Ansys CFD (Computational Fluid Dynamics)

Programy z rodiny Ansys CFD jsou navrženy pro inženýry, kteří chtějí řešit ty nejnáročnější úlohy v oblasti simulace proudění a sdílení tepla. Tyto programy jsou neustále validovány a tím se z nich stává celosvětově nejrozšířenější standard. A to i díky jejich špičkové škálovatelnosti z malých úloh na velké, se zachováním spolehlivé přesnosti. 

Ansys CFD.png

Rychlé a přesné CFD

Intuitivní a zároveň velmi výkonný software pro výpočetní dynamiku tekutin (CFD) urychluje vývoj produktů. Produkty Ansys CFD vám dávají možnost dosáhnout neuvěřitelného pokroku prostřednictvím inovací, protože tlak na optimalizaci výrobků se zvyšuje a prostor pro chyby se rychle zužuje. Díky tomu, že se skládají z nejpřesnějších a nejdůvěryhodnějších řešičů v oboru, budete mít důvěru ve své výsledky. Ať už chcete maximalizovat účinnost spalovacího motoru nebo provést simulaci námrazy za letu, Ansys má k tomu pro vás vždy vhodný nástroj. Maximalizujte svůj čas a zvyšte produktivitu s moderními, uživatelsky přívětivými produkty Ansys CFD.

Produkty Ansys CFD

Ansys Fluent

Ansys Fluent je špičkový software pro simulaci tekutin, který je známý svými pokročilými možnostmi fyzikálního modelování a špičkovou přesností v oboru.

 Ansys Fluent.jpg

Ansys CFX

Ansys CFX je špičkový software CFD pro aplikace v oblasti lopatkových strojů. Zkraťte dobu vývoje díky zjednodušeným pracovním postupům, pokročilým možnostem fyzikálního modelování a přesným výsledkům.

Ansys CFX.png 

Ansys Polyflow

Program umožňuje řešit proudění vysoce neideálních tekutin, jako jsou taveniny plastů, kovů, skloviny atd. Díky této funkcionalitě snadno ověříte výrobní procesy, jako vstřikování, vyfukování nebo lisování a můžete tak předejít drahým úpravám forem, pokud nejsou vhodně navrženy.

  Ansys Polyflow.png

Ansys Chemkin-Pro 

Ansys Chemkin-Pro je špičkou v oboru modelování složitých, chemicky reagujících systémů. Byl rozsáhle ověřen v mnoha chemických aplikacích a je dobře známý pro svou extrémně rychlou simulaci.

Ansys Chemkin-Pro.png 

Ansys FENSAP-ICE

Proogram je vhodný pro simulace namrzání leteckých profilů a skel. To vám umožňuje predikovat míru námrazy pro různé klimatické a aerodynamické podmínky a navrhnout tak efektivní odmrazovací systém. 

 Ansys FENSAP-ICE.png 

Ansys Forte

Ansys Forte je software pro výpočetní dynamiku tekutin určený k modelování spalovacích motorů a kompresorů. Přesně a efektivně modelujte svůj motor nebo kompresor pomocí nejmodernější chemie a automatickému adaptivnímu síťování.

Ansys Forte.jpg 

Ansys Model fuel library 

Knihovna modelů paliv Ansys je nejobsáhlejší a nejpřesnější dostupná knihovna modelů reálných paliv. Obsahuje podrobné a ověřené reakční mechanismy pro více než 70 složek paliva.

 Ansys Model fuel library.jpg

Ansys Ensight

Analyzujte, vizualizujte a komunikujte svá simulační data pomocí Ansys EnSight. Obecný software pro následné zpracování, který vám umožní získat přehled a porozumění z vašich simulací. Umožňuje vizualizovat výsledky simulací Ansys, ale i jiných simulačních nástrojů 3. stran. Data mohou být doplněna také o reálné měření a kamerové záznamy.

Ansys Ensight.jpg 

Ansys Customization Suite

Díky modulu Ansys Customization Suite můžete snadno vytvářet, sdílet a poskytovat za úplatu Vaše vlastní aplikace. Pomůžete tak ostatním uživatelům Ansys produktů po celém světě zvýšit efektivitu jejich práce pomocí využití Vašich funkcí nebo cílenému zadávání simulací podle preferovaného postupu.

Ansys Customization Suite.png 

Licencování

Vyjmenované programy z balíčku Ansys CFD a jejich funkcionality jsou dostupné ve 3 licenčních konfiguracích pro základní, pokročilé a expertní využití. Jedná se licence:

  • Ansys CFD Pro
  • Ansys CFD Premium
  • Ansys CFD Enterprise

Pakliže byste chtěli najít vhodnou licenční konfiguraci pro Vaše potřeby, kontaktujte, prosím, naše specialisty, kteří Vám rádi pomohou.

Kontaktujte našeho poradce

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Chemie a petrochemie
Dopravní a manipulační technika
Elektrické stroje a pohony
Elektromobilita
Elektronika a mikrovlnná technika
Energie z obnovitelných zdrojů
Klasická a jaderná energetika
Letecká technika
Lopatkové stroje
Stroje a výrobní zařízení
Tepelná a klimatizační technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.