Ansys Academic

Licence Ansys Academic jsou licence, které umožňují výhodný přístup k celému portfoliu programů Ansys pro akademické a výzkumné organizace. Lze jimi pokrýt potřeby jednoho pracoviště i celé univerzity.

ANSYS-Academic.png

Licence jsou k dispozici studentům k výuce fyzikálních principů i vědcům a inženýrům pro výzkum při řešení komplexních inženýrských problémů a získání potřebných dat pro publikace, diplomové a doktorské práce atd. V kombinaci s licencováním Ansys Student, které je použitelné pro další osobní studium, mimo prostory školy je zajištěn komfortní přístup studentů k programům Ansys.

  • Akademické licence
  • Licence typu Teaching, Research, Associate
  • Baličky pro proudění, pevnost, elektromagnetismus i jejich kombinace
  • Jednotlivé licence nebo balíčky více spuštění
  • Vhodné doplnit licencí Ansys Student pro domácí práci studentů

feature-image.png

Jsou využívány studenty, pedagogy a výzkumníky po celém světě

Poptávka po absolventech s dovednostmi v oblasti inženýrských simulací neustále roste. Důvodem je především široké využívání simulací při vývoji a optimalizaci výrobků ve firmách. Pro lepší přípravu studentů nabízí spol. Ansys akademické licence a výukové materiály pro podporu výuky technických, přírodovědných a designerských programů.

Studenti mohou rovněž využít náš bezplatný studentský software Ansys Student ke stažení pro domácí úkoly mimo síť univerzity, studentské projekty, studentské soutěže a další. Náš bezplatný studentský software byl stažen více než 2,7 milionkrát.

Ansys pro vyučující

Společnost Ansys se zavázala spolupracovat s akademickou obcí a poskytovat flexibilní vzdělávací řešení pro všechny uživatele. Nabízíme cenově zvýhodněné multifyzikální balíčky Ansys Campus obsahující náš špičkový simulační software a také řešení Ansys Granta EduPack pro výuku materiálů.

Proč učit s využitím řešení Ansys?

Poptávka po absolventech s dovednostmi v oblasti inženýrských simulací stále roste, a to zejména díky širokému využívání simulací při vývoji a optimalizaci výrobků. Poptávka po těchto absolventech převyšuje nabídku, a proto se společnost Ansys zavázala spolupracovat s pedagogy a poskytnout jim flexibilní akademické nástroje. Společnost Ansys poskytuje špičkové nástroje určené pedagogům, které jim umožní poskytnout studentům praktické vzdělání a zároveň jim poskytne konkurenční výhodu při náborovém procesu.

Prozkoumejte akademické produkty Ansys

Prozkoumejte akademické produkty společnosti Ansys, které zahrnují špičkové simulační nástroje sdružené podle oblastí fyziky. Naše akademické produkty jsou navrženy tak, aby umožnily pedagogům předat studentům co nejlepší praktické zkušenosti, které jim poskytnou konkurenční výhodu při vstupu do zaměstnání. K dispozici jsou balíčky produktů pro podporu jakýchkoli vzdělávacích potřeb, od jednotlivých předmětů, kde vyučující přednášejí a využívají jednu fyzikální oblast až po naše multifyzikální řešení pro celé fakulty a/nebo celou školu určené pro rozsáhlé nasazení na jednotlivých pracovištích. Ansys GRANTA EduPack navíc podporuje výuku materiálů.

Educators.png

Ansys pro studenty – Ansys Student

Společnost Ansys se zavázala připravit dnešní studenty na jejich úspěšnou dráhu tím, že studentům všech úrovní poskytuje bezplatné licence na simulační inženýrský software. Podpořte své vzdělávání pomocí bezplatných kurzů, naší podpůrné komunity a velkému množství výukových programů určených právě pro studenty.

Studentský software zdarma ke stažení

Náš bezplatný inženýrský software, který používají miliony studentů po celém světě, můžete využívat pro zadané úkoly, studentské projekty a studentské soutěže. Naše produkty si mohou studenti po celém světě bezplatně stáhnout a nainstalovat na libovolný podporovaný 64bitový počítač se systémem MS Windows. S každou novou verzí si pak stáhnete i novou licenci.

Rozšiřte si své dovednosti

Naším posláním je vybavit každého studenta technických oborů hlubokými zkušenostmi při využívání našeho softwaru ještě před nástupem do zaměstnání. Toho dosahujeme spoluprací s více než 2 750 univerzitami v 92 zemích a poskytováním cenných bezplatných zdrojů přímo studentům. Zvládnutí simulací a vzdělávání v oblasti materiálů je klíčovým doplňkem Vašeho portfolia dovedností, které zvýší Vaši uplatnitelnost na trhu u předních světových společností. Výuka simulací navíc doplní Vaše teoretické studium o praktické zkušenosti s návrhem produktu.

Bezplatné zdroje pro studenty

Společnost Ansys se zavázala podpořit Váš rozvoj pro naši a Vaši lepší budoucnost. Nabízíme řadu zdrojů, které vám pomohou začít pracovat, od naší podpůrné komunity Learning Forum až po bezplatné inovační kurzy, výukové videokurzy a další.

Společně se společností Ansys sponzorujeme studentské týmy a poskytuje jim přístup k bezplatným balíčkům multifyzikálního softwaru, abychom jim pomohli obstát a získávat zkušenosti, které je připraví na skutečný život.

Dnešní studenti se stanou budoucími inženýry, výzkumníky a podnikateli. Ansys poskytuje inženýrský simulační software pro univerzitní studentské týmy, které se účastní soutěží, jako jsou Formula SAE (FSAE), Solar Challenge, Electronic Design Competition, Solar Splash a dalších.

Students.png

Ansys pro vědecké pracovníky

Ansys Vám poskytne software pro simulace, který potřebujete, abyste uspěli, ať už publikujete článek, dokončujete projekt, rozvíjíte myšlenku nebo řešíte komplexní problém.

Proč používat Ansys?

Zavádění simulací se stále rozšiřuje napříč průmyslovými odvětvími a inženýrskými odděleními. Mění pracovní postupy při vývoji a optimalizaci výrobků. Na vysokoškolských kolejích se již dnes řeší mnoho světových problémů, vznikají naše největší společnosti a formují se naše nejbystřejší mozky.

Ansys pomáhá společnostem a výzkumníkům řešit neřešitelné. Nabízíme cenově zvýhodněné multifyzikální balíčky našich špičkových programů a také materiálové produkty Ansys Granta, které posunou Vaši výzkumnou práci na vyšší úroveň. Znalosti a zkušenosti z výzkumu se simulačními nástroji Ansys Vás učiní atraktivnějšími pro přední zaměstnavatele a pomohou vám dosáhnout většího úspěchu ve Vaší kariéře.

Prozkoumejte akademické produkty Ansys

Ansys nabízí akademické produkty se špičkovými simulačními technologiemi sdružené do balíčků podle fyzikálních oblastí. Naše akademické produkty jsou navrženy s ohledem na využití výzkumnými pracovníky. Balíčky produktů jsou sestaveny podle fyzikálních oblastí tak, aby podporovaly Vaše potřeby a umožňovaly rovněž vysoce výkonné výpočty (HPC) s možností rozšíření. Univerzity mohou využívat naše multifyzikální řešení pro celý kampus (Ansys Campus), které je škálovatelné a je vytvořeno pro nasazení ve větším měřítku, a které zároveň řeší potřeby výuky i výzkumu na různých katedrách různých fakult, celých univerzit.

Researchers.png

Kontaktujte našeho poradce
Ing. Michal Moštěk, Ph.D.
Ing. Michal Moštěk, Ph.D.
Jednatel společnosti
+420 725 850 999 mostek@techsoft-eng.cz

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Chemie a petrochemie
Dopravní a manipulační technika
Elektrické stroje a pohony
Elektromobilita
Elektronika a mikrovlnná technika
Energie z obnovitelných zdrojů
Klasická a jaderná energetika
Letecká technika
Lopatkové stroje
Stavebnictví
Stroje a výrobní zařízení
Tepelná a klimatizační technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.