Ansys GRANTA

Systém Ansys GRANTA nabízí správu informací o materiálech a nástroje pro materiálovou optimalizaci.

ANSYS-GRANTA.png

Systém Ansys GRANTA nabízí správu informací o materiálech a nástroje pro materiálovou optimalizaci, které využijí různé technické profese jako např. konstruktér, technolog a výpočtář. Obsahuje 3 hlavní produkty plně integrované do prostředí Ansys Workbench:

  • Ansys GRANTA Materials Data for Simulation – cenově dostupná materiálová databáze o zhruba 700 položkách. Je vhodná pro každodenní použití s programem Ansys Mechanical a programy pod prostředím Ansys Electronics Desktop.
  • Ansys GRANTA Selector – průmyslový standard pro chytrý výběr vhodného materiálu pro Vaši simulaci. Materiály lze porovnávat navzájem ve formě přehledných tabulek a grafů. Můžete přidávat a upravovat své materiály pomocí syntetizéru. Využít lze také analýzy dopadu na životní prostředí pomocí ECO auditu. Licenci je možné rozšířit o speciální materiály používané v letectví, speciální kovy a polymery.
  • Ansys GRANTA MI – rozsáhlá materiálová databáze obsahující podrobné informace o materiálových vlastnostech (datasheet), technologických procesech, cenách jednotlivých materiálů a jejich dodavatelích. Databáze dle zvolené licence zahrnuje knihovny kovových, plastových, kompozitních a dalších materiálů, používaných v průmyslu. Velice snadno lze doplňovat materiály vlastní nebo naměřené. Jedná se o serverové řešení, které lze využít napříč celou organizací včetně integrace do PLM, CAD, CAE a ERP systémů.

 

Kontaktujte našeho poradce
Ing. Jindřich Kubák
Ing. Jindřich Kubák
Vedoucí FEA
+420 725 850 900 kubak@techsoft-eng.cz

Poptat řešení

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.