Ansys Simplorer

Ansys Simplorer je multidoménový simulační nástroj určený pro návrh, analýzu a optimalizaci rozsáhlých komplexních systémů.

ANSYS-Simplorer.png

Ansys Simplorer vychází z obvodových schémat a snadno uživateli umožňuje do systému el. komponent integrovat komponenty i z jiných fyzikálních oblastí nebo také modely z jiných simulačních programů Ansys. Uplatní se např. v oblastech průmyslové automatizace, při návrhu elektronických systémů, v automobilovém a leteckém průmyslu apod.

Program Ansys Simplorer využívá analýzu obvodových schémat, v nichž jsou zahrnuty komponenty z různých fyzikálních oblastí, jako jsou elektrické, magnetické, digitální; ale také mechanické, hydraulické, tepelné a další.

Vytvořené schéma umožňuje integrovat taky modely z jiných programů Ansys – např. Ansys Maxwell, Ansys HFSS, Ansys Mechanical, Ansys Fluent atd.  Do systému lze interaktivně (kosimulačně) zahrnout detailní modely vybraných komponent a sledovat tak jejich chování v kontextu celého systému nebo vzájemnou interakce dílčích komponent.

  • Multidoménový simulační nástroj pro analýzu komplexních systémů
  • Rozsáhlé knihovny naprogramovaných komponent
  • Integrace komponent z různých fyzikálních oblastí - elektrické, magnetické, digitální, mechanické, hydraulické, tepelné atd.
  • Integrace modelů z jiných simulačních programů Ansys
  • Nástroje pro snadnou definici polovodičových komponent (IGBT, MOSFET)
  • Parametrické, optimalizační, citlivostní a statistické studie
Kontaktujte našeho poradce

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Dopravní a manipulační technika
Elektrické stroje a pohony
Elektromobilita
Elektronika a mikrovlnná technika
Klasická a jaderná energetika
Stroje a výrobní zařízení

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.