Ansys CFD Premium

Licence Ansys CFD Premium nabízí uživatelům přístup ke kompletní sadě programů potřebné pro simulace proudění od vytváření a úpravy 2D/3D geometrie, přes nastavení, výpočet, optimalizaci a vyhodnocení výsledků.

ANSYS-CFD-Premium2.png
Ansys_CFD_Premium_01.jpg

Licence obsahuje programy pro špičkové simulace proudění v běžných aplikacích, jako je vzduchotechnika nebo externí aerodynamika.

Mimo to nástroj disponuje možnostmi simulace fyzikálně složitých dějů, jako je spalování nebo vícefázové proudění v programu Ansys Fluent. 

Ansys_CFD_Premium_02.jpg

Pro úlohy z oblasti lopatkových strojů obsahuje licence světově uznávaný sw Ansys CFX. Ten je vybaven řadou nástrojů pro simulaci proudění v rotujících geometriích, jako je metoda Transient Blade Row (TBR) a díky integrované metodě IAPWS velmi přesně popisuje vlastnosti páry napřv oblasti simulace parních turbín. 

Ansys_CFD_Premium_03.jpg

Komplexní simulace spalování paliva ve spalovacích motorech je umožněna díky programy Ansys Forte. Tento nástroj je připraven přesně pro potřeby spalovacích motorů a zahrnuje efekty, jako proudění směsi, vstřikodpařování a hoření paliva, pohyb pístu i ventilů, přestup tepla a dalších dějů, ke kterým v této aplikaci dochází. 

Ansys_CFD_Premium_04.jpg

Licence obsahuje také nástroj na vyhodnocování vypočtených výsledků i porovnávání více variant mezi sebou. Zabudovaná parametrická optimalizace rozšiřuje rozsah použití i do oblastí hledání nejvhodnějšího provozního stavu nebo geometrického uspořádání modelu. Studie typu "what-if" přináší možnost porozumět chování výrobku nebo procesu také pro nenávrhové nebo kritické podmínky.

Kontaktujte našeho poradce

Poptat řešení

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Chemie a petrochemie
Dopravní a manipulační technika
Elektrické stroje a pohony
Elektromobilita
Elektronika a mikrovlnná technika
Energie z obnovitelných zdrojů
Klasická a jaderná energetika
Letecká technika
Lopatkové stroje
Stroje a výrobní zařízení
Tepelná a klimatizační technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.