ANSYS CFD Enterprise

Licence nabízí přístup k základním i úzce specializovaným expertním analýzám proudění a sdílení tepla nejen v běžných aplikacích, ale i ve speciálních oblastech jako je proudění materiálů s vysokou rheologickou strukturou.

Ansys-CFD-Enterprise.png

Licence ANSYS CFD Enterprise nabízí uživatelům přístup k základním i úzce specializovaným expertním analýzám proudění a sdílení tepla nejen v běžných aplikacích (ANSYS Fluent, ANSYS CFX), ale i ve speciálních oblastech jako je proudění materiálů s vysokou rheologickou strukturou (ANSYS Polyflow).

ANSYS CFD Enterprise_01.png

Licence dále nabízí specializovaný nástroj pro analýzy spalování v motorovém válci (ANSYS Forte) a v neposlední řadě také licenci ANSYS AIM, která přináší možnost řešení základních úloh proudění, strukturální mechaniky, elektromagnetismu a extruzi polymerů v jednom snadno ovladatelném prostředí.

ANSYS CFD Enterprise_02.png

ANSYS CFD Enterprise obsahuje také nástroj na vyhodnocování vypočtených výsledků i porovnávání více variant mezi sebou. Zabudovaná parametrická optimalizace rozšiřuje rozsah použití i do oblastí hledání nejvhodnějšího provozního stavu nebo geometrického uspořádání modelu. Studie typu "what-if" přináší možnost porozumět chování výrobku nebo procesu také pro nenávrhové nebo kritické podmínky.

Kontaktujte našeho poradce

Využití v průmyslu

Automobilový průmysl
Chemie a petrochemie
Dopravní a manipulační technika
Elektrické stroje a pohony
Elektromobilita
Elektronika a mikrovlnná technika
Energie z obnovitelných zdrojů
Klasická a jaderná energetika
Letecká technika
Lopatkové stroje
Stavebnictví
Stroje a výrobní zařízení
Tepelná a klimatizační technika

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.