Webináře | Vývoj safety critical embedded softwaru

Zveme Vás na webináře pořádané společností ANSYS zaměřené na automobilový průmysl, železnici a letectví.

2020_03_Webinare_scade.png

Webináře | Vývoj safety critical embedded softwaru

Urychlete proces vývoje a testování embedded softwaru napříč průmyslovými odvětvími díky software ANSYS SCADE.

 

Webinář zaměřený na vývoj safety critical embedded softwaru pro automotive podle normy ISO 26262.

3. března 2020 od 17:00

Elektronika a řídicí systémy v moderních automobilech zvyšují jejich bezpečnost a jízdní komfort. Zároveň tyto systémy musí být bezpečné a splňovat požadavky normy ISO 26262. Splnění požadavků není jednoduché a vývoj embedded softwaru může být časově náročný. Během webináře se dozvíte, jak urychli vývoj, testování a certifikaci embedded softwaru s možností napojení na platformu AUTOSAR s pomocí programu ANSYS SCADE, který obsahuje generátor kódu, který je certifikovaný podle ISO 26262 až do úrovně ASIL D.

→ Registrace

 

Webinář zaměřený na vývoj displejů pro kokpity letadel podle ARINC 661.

12. března 2020 od 16:00

Během webináře budou ukázány možnosti urychlení vývoje, testování a procesu certifikace embedded softwaru pro displeje kokpitů letadel podle normy ARINC 661 pomocí moderních programů ANSYS SCADE, které nabízí největší pokrytí požadavků normy ARINC 661.

→ Registrace

 

Webinář zaměřený na vývoj safety critical embedded softwaru pro železnice podle normy EN 50128.

19. března 2020 od 16:00

Vývoj bezpečného embedded softwaru pro železnici je není jednoduché a je časově náročné protože vyvíjený software musí splňovat požadavky železničních norem. Během webináře bude ukázáno, jak pomocí programu ANSYS SCADE můžete urychlit vývoj, testování a certifikaci safety critical embedded softwaru podle normy EN 50128. Program ANSYS SCADE umožňuje jak vývoj např. řídících algoritmů, tak vývoj HMI pro embedded displeje.

→ Registrace