Seminář | Simulace pro konstruktéry

Zveme Vás na seminář zaměřený na simulace pro konstruktéry pomocí nástrojů ANSYS Discovery.

2020_03_Seminar_Discovery.jpg

ANSYS Discovery - Simulace pro konstruktéry

  • Termín: 3. března 2020 - kapacita semináře je již obsazena

→ pro velký zájem přidáváme další termín: středa 4. března 2020

  • Místo konání: Na Pankráci 322/26, Praha 4
  • Registrace na seminář (→ Aktuálně se již registrujete na nový termín 4. března)
  • Kapacita semináře je omezena
  • Vstupné je zdarma

Dnes, v době nástupu průmyslu 4.0, jsou kladeny stále vyšší nároky na úsporu času i materiálu. Rádi bychom Vám proto představili sadu nástrojů ANSYS Discovery, která Vám umožní držet krok s těmito trendy.

Nástroje ANSYS Discovery nacházejí své uplatnění především v počáteční fázi vývoje výrobku a jsou tedy určeny pracovníkům bez větších zkušeností se simulačními výpočty. Těm nabízejí přívětivé uživatelské rozhraní, snadné ovládání a rychlou odezvu.

ANSYS Discovery Live vyniká okamžitou odezvou výsledků při změnách geometrie nebo vstupních veličin. Lze v něm řešit úlohy z oblasti pevnosti, proudění, sdílení tepla a elektrostatiky. Nabízí také rychlou topologickou optimalizaci.

ANSYS Discovery AIM je především určen k multifyzikálním výpočtům (např. pevnost+proudění), vedle nichž nabízí i možnost samostatně řešit proudění, pevnost, únavu či přenos tepla.

Speciální host pan Ing. Zdeněk Říha, Ph.D. z Ústavu Geoniky účastníky semináře osobně seznámí se svými praktickými zkušenostmi s používáním programu ANSYS Discovery Live.

 

Program semináře bude upřesněn v průběhu měsíce února.

Kontakní osoba: Ing. Iva Sošková, soskova@techsoft-eng.cz, +420 255 775 008, +420 602 664 728