Základní informace

Naše společnost poskytuje svým současným i potencionálním uživatelům kompletní školení ke všem námi distribuovaným programům. Školení mohou být základní nebo rozšiřující a je možné je objednat v českém nebo anglickém jazyce. Každý účastník našeho školení obdrží tištěné školící materiály a po ukončení školení certifikát o jeho absolvování.

Veškerá školení jsou připravována a prováděna zkušenými a certifikovanými pracovníky oddělení Technické podpory a dalších odborných týmu TechSoft Engineering. Obsah a koncepty jednotlivých školení jsou pravidelně aktualizovány na základě novinek v posledních verzích. Současně jsou připravována školení zcela nová podle nových trendů ve výpočetních simulacích.

Cílem našich školení je v celé šíři, rychle a efektivně seznámit účastníky s produkty tak, aby po absolvování mohli zcela samostatně úspěšně plnit vývojové úkoly na svých pracovištích.

Proč školení právě s námi?
  • Zvolíte si datum a čas, který Vám bude nejlépe vyhovovat
  • Obsah školení přizpůsobíme přímo podle Vašich požadavků
  • Ke školení obdržíte veškeré školící materiály v tištěné podobě
  • Poskytneme Vám potřebné technické vybavení
  • Společnost zaměstnává více než dvacet proškolených specialistů
  • Školení probíhá v příjemném prostředí
  • Po absolvování školení Vám bude udělen certifikát
Při požadavcích na školení jiných produktů či vytvoření speciálního školení na míru zákazníkovi, prosím kontaktujte nebo .
Cena školení se odvíjí od délky a speciálnosti školení. Je účtována vždy na jedno pracoviště. Pracoviště znamená počítač a školící materiály. Při objednání pouze jednoho pracoviště se mohou školení zúčastnit až 3 účastníci. Každé další pracoviště je cenově zvýhodněno. Více informací naleznete na stránkách jednotlivých školení nebo přímo v  ceníku školení.
Na obrázku je uvedena statistika hodnotící několik klíčových vlastností spokojenosti našich zákazníků:

Obrazky/28.png

Ubytování
V případě, že máte zájem o ubytování, je možné Vám jej zajistit v blízké vzdálenosti od prostor, ve kterých se obvykle semináře konají.
Nejbližším ubytovacím zařízením je čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn, který se nachází cca 300 metrů od stanice Vyšehrad (v těsné blízkosti Kongresového centra v Praze). Máme zde domluveny speciální podmínky pro naše zákazníky. Více informací o hotelu na www.holidayinn.cz. Hotel je vzdálen od našich prostor asi 150 m dále po ulici Na Pankráci.
Pokud si budete přát pomoci s výběrem jiného hotelu nebo budete chtít zajistit rezervaci hotelu Holiday Inn, kontaktujte