down-arrowcall-answerdesktop-monitor
  [design/2015/mobile_logo_header.png]

O SPOLEČNOSTI

TechSoft Engineering je autorizovaným distributorem programů ANSYS pro ČR a SR (ANSYS Channel Partner) a výhradním distributorem dalších předních světových programů.

V oblasti technických analýz působíme od roku 1991 a zajišťujeme kompletní servis k dodávaným programům ANSYS, GridPro, Caepipe, Flowmaster a Concepts NREC. Našim klientům umíme nabídnout jednorázové výpočty na zakázku a také spolupráci na dlouhodobých vývojových projektech. Společnosti si vybudovala silné postavení na trhu a získala řadu významných klientů, jako jsou: ŠKODA AUTO, DOOSAN ŠKODA POWER, ČKD Blansko Engineering, ŠKODA TRANSPORTATION, ŠKODA ELECTRIC, Howden ČKD Compressors a mnoho dalších.

Dominantní činností firmy je distribuce programů ANSYS, na kterou je navázána především aktivní a nadstandardní podpora k těmto programům díky řadě našich specialistů. K tomu se váže i školení v daných programech, které upravujeme pro potřeby daného zákazníka s cílem co nejefektivnější práce v programech.

Pro naše budoucí a současné zákazníky pořádáme celou řadu seminářů klasickou i elektronickou formou, participujeme na seminářích a konferencích našich partnerů a organizujeme Uživatelská setkání ANSYS a konferenci Turbostroje.