ANSYS EnSight

[Obrazky/produkty/A0507_EnSight.jpg]

Společnost ANSYS koupila v červenci 2017 firmu Computational Engineering International (CEI), která se specializuje na vyhodnocování výsledků a jejich vizualizaci z CAE simulací pomocí programu EnSight. EnSight dokáže načíst až 32 různých zdrojů najednou a vytvořit z nich úchvatné animace. Lze mezi sebou porovnávat nejrůznější výsledky, např. výstupy z optimalizací.

EnSight umožňuje jak dávkové (batch) tak interaktivní operace, které Vám a Vašemu týmu umožňují provádět interaktivní náhledy během dne a nechat EnSight dokončit dávkové vizualizaci přes noc.

Existuje několik verzí programu EnSight, které jsou postupně integrovány do nabídky spol. ANSYS. Nejpokročilejší verze EnSight VR dokáže zpracovávat vizualizace pro virtuální realitu používajících ty nejmodernější technologie jako je např. CAVE nebo PowerWall. EnSight existuje také ve volné verzi EnSight Free, která je omezena pouze velikostí souboru. Lze jej zdarma stáhnout z těchto stránek.

Další specialitou programu EnSight je otevřenost vůči nástrojům třetích stran. Kromě vizualizace výstupů z programů ANSYS, které nabízíme, lze importovat výsledky z nástrojů jiných výrobců.